Montaj

                                                    TAŞINAMAYACAK HİÇBİR YÜKÜN ALTINA GİRMEYİZ 

   
 Rafaş Raf sistemleri montaj ekibimiz iş deneyimi,bilgi birikimi ile 31 yıldır sürekli sizlerin yanında olmuş ve siz sayın müşterilerimiz ile bizlerin arasında bir köprü oluşturmuştur. Raf montaj ekibimiz üstlendiği Projelerinizde partneriniz gibi çalışarak , Rafaş kültürü ve bu anlayışla müşterilerimize güleryüzlü hizmetinden ödün vermeyip Rafaş kimliğine yakışan çalışmalarını titizlik ve üstün başarıyla tamamlamıştır.

Raf Montajı yaptığımız ürünlerimiz 

Çelik raf sistemleri 
Ağır Yük Depo Raf Sistemleri

Mezanin Katlı Raf Sistemleri                                      

Drive in raf sistemleri
Dar koridor raf sistemleri
Konsol kollu raf sistemleri
Mini Rack Gecme raf sistemleri
Ekorack gecme raf sistemleri
Paslanmaz Raf Sistemleri
Compact Raylı Arşiv rafıProfesyonel Ekiple Hızlı Teslimat

Rafaş Alanında uzman ekip tarafından yapılacak montaj işlemleri uygun ekipmanlarla birlikte kısa süre içinde gerçekleşmektedir. Raf sistemleri  kurulumu belirli bir plana bağlı olarak yapıldığından dolayı, bu işlemler birkaç adımda sona ermiş olacaktır. Raf yaptırılacağı mekân iyice incelendikten sonra buna uygun olarak bina içine yerleşimi sağlanır. Yine taşıma kapasitelerine göre raf sistemleri  kurulum işlemlerine de anında şekil verilmiş olunacaktır. Raf sistemi profesyonel ekip tarafından yerine getirildiği için, projenin başından son anına kadar plana göre yapıldığından emin olabilirsiniz. Proje ekibi, yapılması düşünen projeyi detaylı bir şekilde incelemeye başladıktan sonra buna uygun olarak gerekli adımları atacaktır. Sizin hiçbir şey yapmasına gerek bırakmayan bu sistem sayesinde, her şey planladığınızdan daha hızlı bir şekilde ilerlemiş olur. Bu şekilde çok beğeneceğiniz sonuçları ortaya çıkaracak olan uzman ekibimiz sayesinde bugüne kadar sıkıntı içinde olduğunuz montaj konularının hemen ortadan kalktığını fark edersiniz. Belli bir plana göre yürütülen proje bu şekilde daha düzenli bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Raf çözümleri için en iyilerini ortaya çıkaran firmamız, sizin bu ihtiyaçlarınız için her daim yanınızda olan bir isimdir.

Depolar İçin Mükemmel Raf Seçenekleri

Depoların sürekli var olan düzensiz görüntülerine bir sonuç alınması için en iyi çözümü oluşturan raf çeşitleri her mekânda mutlaka ihtiyaç vardır. Görünümün daha iyi bir şekilde tutulması için önerilen bu raf  sayesinde, bugüne kadar karşınıza çıkan bütün sorunların hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamış olursunuz. Çağa ayak uyduran ve yenilikçi raf seçenekleri arasında yer alan bu ürünler, mekanların görsel açıdan daha iyi tutulması için en iyisi olacaktır. Bunun yanında raf çeşidi sayesinde depoda yer alan dosya ve kolilerin daha hızlı bir şekilde bulunması sağlanırken, bunlara ulaşmak her geçen zaman biraz daha kolaylaşmış durumdadır. Çünkü içerdiği etiket sistemi sayesinde de insanların gün boyunca işlerinin düştüğü raf sitemi  en iyi şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Daima müşteri odaklı çalışmalar yürüten firmamız, bu şekilde tüm depo raf sistemleri sorunlarına da mükemmel çözümler getirmiş olan bir isim olarak sektörde yer almaktadır.

TOP