Mezanịn katlı raf sistemi

Depo raf sistemleri - Mezanịn katlı raf sistemi

Depo alanlarının maximum  yüksekliğini en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan raf sistemidir. Raf ayakları kullanılarak kat ve katlar  çıkılır ve depo alanının yüksekliğine uygun kat sayısı belirlenir. Mezanin raf sistemlerinde  depo hacmi sistem katsayısını (raf sisteminin platform katsayısını) belirler ve bu sayede depo yüksekliğinden maximum  seviyede yararlanılır.

Katlardaki yürüyüş alanları ve platformların üzerleri tel ızgara, sunta, mdf, sac tava gibi malzemelerle kaplanır. Mezanin raf sistemleri  isteğe göre yanlamasına veya uzunlamasına genişletilebilir. Katlar arası geçişler merdiven veya asansör yardımıyla sağlanmaktadır. Bu sistemde hem depolama hem de çalışma alanı bir arada sunulmaktadır. Ürünler manüel veya otomatik olarak kullanılabilinir.

mezanin raf Sistem parçaları demonte olduğundan istenildiği zaman yer değiştirme mümkündür. Mezanin raf sistemi, ürün adetlerinin ve çeşitliliğin fazla olduğu depolarda, yedek parça ve aksesuar depolarında, arşiv ve sipariş hazırlamaya uygun ürünlerin depolanmasında tercih edilmektedir.

Mezanin katlı raf sistemleri oluşturulması planlanan depo projelerinde depo maliyetlerini aşağıya çeken ekonomik raf sistemleridir. 

üretim tesislerinde önceden düşünülmemiş ve daha sonradan depo ve üretim alanından faydalanmak amacıyla üretim alanlarının makine ve techizatların üzerlerine 

rack sistem ağır yük raf malzemeleriyle oluşturulan raf çeşididir.

Alandan fayda sağlar

her tip ürün için uygundur 

montajı ve demontajı kolaydır.

ÜRÜNLERİMİZ Depo arşiv raf sistemleri -Çelik Raf -Mini Rack geçme sistem -Ağır Rack paletli yükleme -Lojistik depo rafları -Arşiv Rafları -Ecza depo rafları -Konfeksiyon Kumaş Rafları -Yedek Parça Depo Rafları -Paslanmaz Tel Raf -Kayar Sistem depo rafları -Mezanin Katlı Sistem -Konsol Kollu Raf Sistemi -Backtoback raf sistemi -Otomatik Depo raf sistemi -Dar koridor Raf sistemi -Drive-in raf sistemi -Cephe giydirme sistemi -Market ve Mağaza Rafları -Banko Vitrin Stant -Compact raylı arşiv dolabı -Malzeme Dolabı -Takım Tezgahları -Personel soyunma dolabı #Raf #rafaş #endüstriyelrafsistemleri #çelikraf #lraf #arşivraf #rackrafsistemi #raffiyatları #AğırRack #MiniRack #arşivraf #deporafları #rafsistemlerianadoluyakası #marketrafsiatemleri #rafsistem #rafsistemi #garantiraf #rafmontajı #rafimalatı #rafkurulumuö#endüstriyelrafsistemleri #raffiyatları #marketrafsiatemleri #minirack #lraf #rafsistemi #rafsistemlerianadoluyakası #rackrafsistemi#deporafları #rafkurulumuö #çelikraf #rafmontajı #rafaş #rafimalatı #arşivraf #ağırrack #rafsistem #garantiraf #raf

Teknik Bilgiler


TOP