Paletli yükleme depo raf sistemleri

Depo raf sistemleri - Paletli yükleme depo raf sistemleri


                                                                                   Sırt sırta raf sistemleri 

Sırt sırta raf sistemleri, işletmelere azami depolama alanı yaratarak depo alanında maksimum yer kullanımı amaçlar.

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip olan depolama sistemidir.Palet rafı,Her palet birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınabilir. Forklift ile çalışabilme olanağı sağlar.

Raf,Ayak yüksekliği ve travers uzunluğu müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilen sırt sırta raf sistemleri, en küçük antrepodan en büyük ve karmaşık merkezlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Bu özelliği nedeniyle pek çok endüstriyel alanda ve ürün grubunda geniş bir kullanım alanına sahiptir.Sırt sırta raf sistemleri nin önemli bir diğer özelliği ise diğer raf sistemleri ile kombineli bir şekilde kullanılarak ürünlerin çok çeşitli amaçlarda stoklanmasına olanak sağlamasıdır.

Teknik Bilgiler


                                                                                      Sırt Sırta Raf Sistemleri

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip depo raf sistemidir  
bacto back Sırt sırta raf sistemleri,iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.
Yükleme yapılacak paletler  birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınabilir.
Forklift ve istif makineleri ile çalışabilme olanağı sağlar.
Ayak yüksekliği ve travers uzunluğu depo alanı depo yüksekliği ile müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilen
 ağır yük paletli sırt sırta raf  en küçük antrepodan en büyük depo ve lojistik depolara  kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

rt Sırta Raf Sistemlerinin önemli bir diğer özelliği ise diğer diğer raf sistemleri ile kombineli bir şekilde kullanılarak ürünlerin çok çeşitli amaçlarda stoklanmasına imkan sağlamasıdır. 
Bu sistemde pek çok eklenti ve aksesuar mevcuttur.
İşletmeler bu aksesuarlar yardımıyla ürünlerini direkt olarak veya palet, kutu, bidon gibi koruyucular içine koyarak stoklanmasını sağlarlar.

Traversler, kullanılan tırnaklı yapısı ile kolayca sökülüp takılabilme özelliğinden dolayı raf ayaklarına güvenli bir şekilde bağlanır.
Kolay monte edilir ve hızlı kurulur.

Sırt sırta raf sisteminin avantajları :

 • Her palete istenildiği anda ulaşılabilir.
 • Travers yükseklikleri  değiştirilerek istenilen ölçülerde kullanılabilir.
 • dünyadaki palet standartlarına göre üretilmektedir.
 • Sırt sırta raf sistemleri modüler yapıda olduğundan deponuzu en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
 • demontaj raflardır, kolay taşınabilir.
 • otomotiv, gıda, inşaat ve depolama gerektiren her türlü sektörde kullanılabilir.
 • stok ürün takip sistemine uygun yükleme yapılabilinir  ( barkod )
 • Tüm paletlere direk ulaşma imkanı, serbest alan tertibi, manuel veya otomatik istif makinalarıyla kullanım olanağı, yükleme birimlerinin yüksekliğinde ve genişliğinde esneklik gibi avantajları vardır.
 • En çok kullanılan paletli yük rafıdır  İki ayak arasındaki bir raf gözünde, birkaç palet yan yana depolanabilmektedir.
 • yatay taşıyıcı travers  yükseklikleri kolayca değiştirilebilir. Bu özelliği sayesinde istiflenecek paletli ürünlerin yüksekliklerinde  değişkenlik gösterir. • Ağır Yük Raf Sistemleri
  • Connector.

   Deponuz için optimize çözüm

   Ağır Yük Raf Sistemleri deponuzdan maksimum verimle faydanlanmanızı sağlar.

  • Connector.

   İhtiyaca göre kolay ayarlanabilir

   Farklı ebattaki yükleriniz için kolay ayarlanabilir bir sistemdir.

  • Direk ulaşım imkanı

   Ürünlere direkt ulaşım imkanı sağladığından, tüm sektörlerde ve ürün çeşitliliği fazla olan depolarda en sık kullanılan raf sistemidir.


   ÜRÜNLERİMİZ Depo arşiv raf sistemleri -Çelik Raf -Mini Rack geçme sistem -Ağır Rack paletli yükleme -Lojistik depo rafları -Arşiv Rafları -Ecza depo rafları -Konfeksiyon Kumaş Rafları -Yedek Parça Depo Rafları -Paslanmaz Tel Raf -Kayar Sistem depo rafları -Mezanin Katlı Sistem -Konsol Kollu Raf Sistemi -Backtoback raf sistemi -Otomatik Depo raf sistemi -Dar koridor Raf sistemi -Drive-in raf sistemi -Cephe giydirme sistemi -Market ve Mağaza Rafları -Banko Vitrin Stant -Compact raylı arşiv dolabı -Malzeme Dolabı -Takım Tezgahları -Personel soyunma dolabı #Raf #rafaş #endüstriyelrafsistemleri #çelikraf #lraf #arşivraf #rackrafsistemi #raffiyatları #AğırRack #MiniRack #arşivraf #deporafları #rafsistemlerianadoluyakası #marketrafsiatemleri #rafsistem #rafsistemi #garantiraf #rafmontajı #rafimalatı #rafkurulumuöTOP