Sipariş hazırlama raf sistemleri

Hafif yük mini rack geçme sistem - Sipariş hazırlama raf sistemleri

MİNİ RACK SIRT SIRTA RAF SİSTEMİ

 

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip Endüstriyel Depo Raf Çeşididir..
Sırt sırta raf sistemleri
,iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.
Açık elle yüklemeli kutu koli ve benzeri ürünler  birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınabilir.

Ayak yüksekliği ve travers uzunluğu müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilen
 Mini rack Sırt Sırta Raf Sistemleri, en küçük antrepodan en büyük ve karmaşık lojistik depolarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Mini Rack Sırt Sırta Raf Sistemlerinin önemli bir diğer özelliği ise diğer diğer raf sistemleri ile kombineli bir şekilde kullanılarak ürünlerin çok çeşitli amaçlarda stoklanmasına imkan sağlamasıdır.
Bu sistemde pek çok eklenti ve aksesuar mevcuttur.


Traversler, kullanılan tırnaklı yapısı ile kolayca sökülüp takılabilme özelliğinden dolayı raf ayaklarına güvenli bir şekilde bağlanır.
Kolay monte edilir ve hızlı kurulur.

Mini Rack Sırt sırta raf sisteminin avantajları :

 • Her palete istenildiği anda ulaşılabilir.
 • Travers aralıkları değiştirilerek istenilen ölçülerde kullanılabilir.
 • Avrupa standartlarına göre üretilmektedir.
 • Sırt sırta raf sistemleri modüler yapıda olduğundan deponuzu en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
 • Sökülebilen raflardır, kolay taşınabilir.
 • Lojistik, otomotiv, gıda, inşaat ve depolama gerektiren her türlü sektörde kullanılabilir.
 • Barkodlama sistemine uyumludur.
 • Tüm ürünlere  direk ulaşma imkanı, yükleme birimlerinin yüksekliğinde ve genişliğinde esneklik gibi avantajları vardır.
 • En çok kullanılan Depo raf sistemleridir. İki ayak arasındaki bir raf  yan yana kolili ve benzeri ürünlerin depolanabilmektedir.
 • Travers yükseklikleri kolayca değiştirilebilir. Bu özelliği sayesinde istiflenecek ürünlerin yüksekliklerinde esneklik sağlamaktadır.
 • ÜRÜNLERİMİZ Depo arşiv raf sistemleri -Çelik Raf -Mini Rack geçme sistem -Ağır Rack paletli yükleme -Lojistik depo rafları -Arşiv Rafları -Ecza depo rafları -Konfeksiyon Kumaş Rafları -Yedek Parça Depo Rafları -Paslanmaz Tel Raf -Kayar Sistem depo rafları -Mezanin Katlı Sistem -Konsol Kollu Raf Sistemi -Backtoback raf sistemi -Otomatik Depo raf sistemi -Dar koridor Raf sistemi -Drive-in raf sistemi -Cephe giydirme sistemi -Market ve Mağaza Rafları -Banko Vitrin Stant -Compact raylı arşiv dolabı -Malzeme Dolabı -Takım Tezgahları -Personel soyunma dolabı #Raf #rafaş #endüstriyelrafsistemleri #çelikraf #lraf #arşivraf #rackrafsistemi #raffiyatları #AğırRack #MiniRack #arşivraf #deporafları #rafsistemlerianadoluyakası #marketrafsiatemleri #rafsistem #rafsistemi #garantiraf #rafmontajı #rafimalatı #rafkurulumuö#endüstriyelrafsistemleri #raffiyatları #marketrafsiatemleri #minirack #lraf #rafsistemi #rafsistemlerianadoluyakası #rackrafsistemi#deporafları #rafkurulumuö #çelikraf #rafmontajı #rafaş #rafimalatı #arşivraf #ağırrack #rafsistem #garantiraf #raf

Teknik Bilgiler


TOP